Tezsiz Programlarımıza Yedek Listeden Kesin Kayıt Duyurusu


Tezsiz yüksek lisans programlarımıza yedek listeden kesin kayıt yaptıracak öğrenci adaylarımız 30.06.2022, Perşembe günü saat 10:00’dan itibaren çevrim içi (online) olarak yapılacak toplantılarda tespit edilecektir.

Tezsiz yüksek lisans programlarımızda yedek listeden kesin kayıt için kullanılacak boş kontenjan sayıları ile bu programlara yedek listeden kesin kayıt yaptıracak adayların tespiti için düzenlenecek çevrim içi (online) toplantıların saatleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
Bir programın yedek kayıt hakkı kazanan adaylar listesinde yer alan ve kesin kayıt yaptırmak isteyen her öğrenci adayımızın, ilgili program için düzenlenecek toplantının başlangıç saatinde toplantıya katılmış olması ve adı-soyadı okunduğunda “kayıt yaptırmak için hazır” olduğunu beyan ederek, kimliğini doğrulaması gerekmektedir.

Adı-soyadı okunduğu anda “kayıt yaptırmak için hazır” olduğu beyan etmeyen her aday kesin kayıt hakkını kaybeder ve listede yer alan bir sonraki adaya geçilir.Kaybedilen kayıt hakkı daha sonra kullanılamaz ve ileri sürülemez.Toplantı sırasında adayların T.C. kimlik kartlarını/nüfus kağıtlarını yanlarında bulundurarak T.C. kimlik numaralarını doğrulamaları gerekmektedir. 

Söz konusu toplantılara katılım için gerekli link, her programın yedek listesinde bulunan tüm adayların Üniversitemiz Başvuru Sistemine kaydettikleri e-posta adreslerine 29 Haziran 2022, Çarşamba günü gönderilecektir.

Bir programın yedek listesinde yer almasına karşın ilgili toplantıya katılım linkini içeren e-posta 29 Haziran 2022, Çarşamba günü saat 13:00’e kadar Üniversitemiz Başvuru Sistemine kaydettikleri e-posta adreslerine ulaşmayan adaylarımızın (“istenmeyen”/“spam” mail kutusunu da kontrol ettikten sonra) sbe@gsu.edu.tr adresine 29 Haziran 2022, Çarşamba günü saat 15:00’e kadar e-posta göndermeleri gerekmektedir. Bu durumda kendilerine yeniden link gönderilecektir.

Program adı Boş kontenjan sayısı Yedek listedeki toplam aday sayısı Yedek listeden kayıt için toplantı başlangıç saati ve tarihi
Ekonomi Hukuku  9 10              10:00 / 30.06.2022  
İşletme  9 12              10:10 / 30.06.2022
Pazarlama İletişim Yönetimi  10 10             10:20 / 30.06.2022