Tezsiz Yüksek Lisans Programlarımıza Yedek Listeden Kesin Kayıt Duyurusu

Tezsiz yüksek lisans programlarımıza yedek listeden kesin kayıt yaptıracak öğrenci adaylarımız, 11 Şubat 2021, Perşembe günü saat 10:00’dan itibaren çevrim içi (online) olarak yapılacak toplantılarda tespit edilecektir.

İlgili programların yedek listeden kesin kayıt için kullanılacak boş kontenjan sayıları ile bu programlara yedek listeden kesin kayıt yaptıracak adayların tespiti için düzenlenecek çevrim içi (online) toplantıların tarih ve saatleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Bir programın “yedek kayıt hakkı kazanan adaylar” listesinde yer alan ve kesin kayıt yaptırmak isteyen her öğrenci adayımızın, ilgili program için düzenlenecek toplantının başlangıç saatinde toplantıya katılmış olması ve adı-soyadı okunduğunda “kayıt yaptırmak için hazır” olduğunu beyan ederek, kimliğini doğrulaması gerekmektedir.

Adı-soyadı okunduğu anda “kayıt yaptırmak için hazır” olduğu beyan etmeyen her aday, kesin kayıt hakkını kaybeder ve listede yer alan bir sonraki adaya geçilir.

Kaybedilen kayıt hakkı daha sonra kullanılamaz ve ileri sürülemez.

Toplantı sırasında adayların T.C. kimlik kartlarını/nüfus kağıtlarını yanlarında bulundurarak T.C. kimlik numaralarını doğrulamaları gerekmektedir.

Söz konusu toplantılara katılım için gerekli link, her programın yedek listesinde bulunan tüm adayların Üniversitemiz Başvuru Sistemine kaydettikleri e-posta adreslerine 10 Şubat 2021, Çarşamba günü gönderilecektir.

Bir programın yedek listesinde yer almasına karşın ilgili toplantıya katılım linkini içeren e-posta, 10 Şubat 2021, Çarşamba günü saat 14:00’a kadar Üniversitemiz Başvuru Sistemine kaydettikleri e-posta adreslerine ulaşmayan adaylarımızın, (“istenmeyen”/“spam” mail kutusunu da kontrol ettikten sonra) sbe@gsu.edu.tr adresine 10 Şubat 2021, Çarşamba günü saat 15:00’a kadar e-posta göndermeleri gerekmektedir. Bu durumda kendilerine yeniden link gönderilecektir. 

Program adıBoş kontenjan sayısıYedek listedeki toplam aday sayısıYedek listeden kayıt için toplantı başlangıç saati ve tarihi
Finansal Ekonomi Tezsiz Yüksek Lisans 10 (on) 1 (bir) 10:00 / 11.02.2021
İşletme Tezsiz Yüksek Lisans 4 (dört) 17 (onyedi) 10:10 / 11.02.2021
Pazarlama ve İletişim Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans 3 (üç) 15 (onbeş) 10:20 / 11.02.2021
Pazarlama ve Lojistik Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans 11 (onbir) 3 (üç) 10:30 / 11.02.2021