Öğrenci adaylarımızın dikkatine!

Sevgili Öğrenci Adaylarımız,

Enstitümüz bünyesindeki tezli ve tezsiz yüksek lisans programları ile doktora programlarının listesi için tıklayınız

COVID-19 salgını nedeniyle yapılması zorunluluğu doğan akademik takvim güncellemelerine, Üniversitemiz Senatosu'nun 14.04.2020 tarihli toplantısında alınan kararlarla birlikte başlanmıştır.

Ancak Enstitümüz lisansüstü programlarına 2020-2021 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılında başlayacak öğrencilerin alım sınavlarının tarihleri ile bu programlara başvuru ve kabul koşulları konusunda verilmiş herhangi bir karar henüz bulunmamaktadır. Üniversitemizin yetkili organları tarafından bu konuda karar verildiğinde, karar bu sitede de ivedilikle yayımlanacaktır. 

2020-2021 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılı öğrenci alım sınavlarına yönelik olarak, Medya ve İletişim Çalışmaları Doktora Programı yazılı ve sözlü bilim sınavı için önerilen okuma listesi, Medya ve İletişim Çalışmaları Yüksek Lisans Programı yazılı ve sözlü bilim sınavı İçin önerilen okuma listesi ve Stratejik İletişim Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Programı yazılı ve sözlü bilim sınavı için önerilen okuma listesi Enstitümüz web sitesinin "Duyurular" başlığı altında da yer almaktadır. 

Konuyla ilgili gelişmeler konusunda bilgi almak için bu web sayfasını ve Enstitümüz web sitesindeki "Duyurular"ı  takip etmeniz yeterlidir.

Sağlıklı günler, başarılı çalışmalar dileklerimizle.